Kamera megapikselowa WL350HDZdolności monitoringu IP są naprawdę ogromne i dzisiaj do wyboru jest wiele specjalistycznych kamer, dzięki którym zapewnienie bezpieczeństwa w wielu różnych miejscach jest bardzo proste. Zwykła telewizja przemysłowa opierająca się na normalnych, analogowych kamerach powoli odchodzi w przeszłość i zastępują ją nowoczesne kamery megapikselowe – jedną z nich jest model IP WL-350HD AirLive. To dobra propozycja, która będzie mogła sprawdzić się właściwie wszędzie. Dlaczego warto ją wybrać?

Kamera IP WL-350HD to model bezprzewodowy, więc przenosi ona kwestie monitoringu na całkowicie inny poziom. W tym przypadku ograniczeniem nie są różnego rodzaju kable i możliwe jest podglądanie obrazu pochodzącego z kamery nawet przez telefon – bezprzewodowa transmisja obrazu jest zatem świetnym rozwiązaniem, dbanie o bezpieczeństwo nie będzie już oznaczało konieczności siedzenia cały czas przed monitorem. Wystarczy tylko iPhone lub też telefon wyposażony w usługę Windows Live Messenger, doskonale sprawdzi się też w tej roli tablet.

Gdy chodzi o parametry techniczne modelu IP WL-350HD AirLive można wskazać, że naprawdę ma się on czym pochwalić, chociaż nie są to najwyższe obecnie dostępne specyfikacje. Kamera daje obraz o rozmiarach do 1280 x 1024 pikseli, ma dzięki temu szerokie pole widzenia, a ponadto obsługuje ona wysoki standard kompresji H.264 oraz daje możliwość zdalnego podglądu i dwukierunkowej rozmowy przez nią. Wszystko to sprawia, że jest o model godny uwagi, gdy chodzi o monitoring sklepu, biura, prywatnego domu lub mieszkania.