Kamera megapixelowa IP HD2100PDo wnętrz bardzo dobrze nadają się kamery o niewielkich wymiarach, które można łatwo zamocować do ścian albo sufitu. Kamera Megapixelowa BCS-DPIP1130 / IPC HD2100P jest właśnie jednym z tego rodzaju urządzeń, które chętnie są selekcjonowane. Czym dokładnie się ona charakteryzuje? Kamera Megapixelowa BCS-DPIP1130 / IPC HD2100P jest urządzeniem wyposażonym w dobrej jakości przetwornik oraz w ten sposób może przygotowywać obrazy w rozdzielczości 1280×960. Urządzenie posiada interfejs Ethernet 10/100

Base-T, który pozwala na to, aby dzięki niemu powiadamiać o wydarzeniach poprzez pocztę elektroniczną albo przez TCP. Dodatkowo dostępna jest praktyczna funkcja ONVIF 2.0. Menu kamery oraz jej obsługa mogą być obsługiwane poprzez przeglądarkę internetową. Menu jest przejrzyste, od razu można sprawdzić wszystkie funkcje oraz wybrać tę odpowiednią, aby indywidualnie zaprogramować urządzenie. Także na uwagę zasługuje wysoki stopnień kompresji, który pozwala na to, aby pomieścić na dysku twardym więcej plików, nawet jeśli są one dużego rozmiaru. Co jeszcze? Warto wskazać na technologię zasilania PoE, oprogramowanie PSS, które pozwala na to, aby nagrywać obraz nawet z 64 kamer IP. Możliwe jest dokonanie podglądu obrazu poprzez urządzenia mobilne. Kamera IP zaprezentowana powyżej jest dobrym, nowoczesnym urządzeniem nadającym się do wewnątrz budynków. Sprawdzi się ona na korytarzach, w pomieszczeniach biurowych, handlowych czy usługowych, wszędzie tam, gdzie wymagane jest nieduże urządzenie do monitoringu.

Jesteś zainteresowany wykorzystanie kamery megapixelowej BCS-DPIP1130 / IPC HD2100P w nowoczesnych systemach monitoringu? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE!