kamera z oświetlaczemNiezawodna kamera zewnętrzna dzień-noc, wyposażona w wydajny megapikselowy przetwornik obrazu 1/3″ Progressive CMOS rejestrujący obraz o maksymalnej rozdzielczości 1600×1200 (UXGA). Kamera posiada interfejs sieciowy IP, umożliwiając współpracę z innymi urządzeniami zgodnymi z protokołem TCP/IP, producent deklaruje zgodność urządzenia ze specyfikacją ONVIF. Urządzenie wspiera wiele standardów w tym zasilanie zintegrowane w kablu sieci ethernet a także protokoły i standardy: HTTP, TCP / IP, UDP, SMTP, FTP, UPnP, PPPoE, DDNS, NTP, DHCP, FTP, 3GPP, UPNO przodu, Multicast. Kamera jest kamerą umieszczoną w szczelnej obudowie z oświetlaczem podczerwieni IR, co pozwala na prowadzenie podglądu z kamery na zewnątrz niezależnie od warunków oświetlenia oraz wilgotności.

Kamera do całodobowego monitoringu

kamera dzień/nocKamera z oświetlaczem IP ON-H796RP / AT-H79IP to urządzenie zaprojektowane do całodobowego monitoringu w wysokiej jakości szczegółów oraz dużej rozdzielczości obrazu, jest to jedno z najlepszych rozwiązań jakie dostępne jest na rynku powszechnych rozwiązań monitoringu sieciowego oraz kamer megapikselowych – nadaje się zarówno do ochrony prywatnej posesji, domu, parkingu jak ido monitoringu chal, powierzchni przemysłowych, parkingów oraz miast i terenów szkół i obiektów użyteczności publicznej. Dwa tryby pracy kamery (dzienny i nocny) są w ciągłej dostępności i zmiana następuje automatycznie, gdy tylko ilość światła widzialnego jaka trafia na przetwornik zmniejszy się do wielkości granicznej kamera uruchamia drugi przetwornik promieni podczerwonych skonstruowany do rejestracji czarnobiałej generując obraz monohromatyczny.

Kamera z podglądem przez internet

podgląd przez internetDzięki interfejsowi sieciowemu oraz zgodności z wieloma technologiami i protokołami sieciowymi, kamera daje możliwość podglądu na żywo obrazu z kamer za pośrednictwem sieci globalnej internet. Teraz niezależnie od miejsca masz dostęp do kamery do obrazu jaki ona widzi oraz do zarządzania funkcjami – panel do administracji kamerą również jest dostępny na zewnątrz, oczywiście zabezpieczony hasłem. onfiguracja ustawień kamery odbywa się poprzez przeglądarkę internetową IE (internet explorer) w wersji 6.0 i wyżej. Przeglądarka umożliwia również podgląd obrazu z kamery na żywo z dowolnego miejsca gdzie mamy dostęp  do internetu. Zdalny dostęp umożliwia podgląd obrazu oraz zdalne nagrywanie.

Kamera z wydajną kompresją

Jak wszystkie urządzenia marki IpCAM również kamera megapikselowa IP ON-H796RP / AT-H79IP posiada zaimplementowany mechanizm kompresji obrazu w standardzie kodeka h264, oferując znaczną redukcję objętości danych bez straty jakości obrazu. Kamera obsługuje formaty kompresji video H.264, MPEG-4 oraz MJPEG. H.264 jest najlepszym obecnie znanym kompresorem strumieni video, dzięki zastosowaniu tego kodeka możliwe zostało znaczne obniżenie zapotrzebowania na pasmo sieciowe przy przesyłaniu obrazu Video, jak również wpływa to korzystnie na wielkość plików zapisywanych przez rejestrator cyfrowy  NVR. Redukcja wielkości pliku sięga 90% , z 1 MB obrazu JPEG dzięki zastosowaniu kodowania H.264 możliwe stało się uzyskanie pliku o wielkości zaledwie 10KB.